| AlexDaniel7293 a întrebat:

As vrea sa stiu ce bns sunt bune pe Metin2 Hammer (PvP) la war body ninja arc ninja lama si shaman. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| NexoliNu a răspuns:

1/ Pt war trebuie: Strategie, Peste 250% Demi-Humen, Peste 250% critik, Puterea vietii, valoarea atak+ 5000 si daca nu iti cade puterea vietii nu strika si max HP. 2/ Pt Ninja arc/lame trebuie: Dexteritate multa, cel mutin 250% demi-humen, Critik peste 250% sau cel putin 150%, puterea vietii, valoarea atak+5000 etc... 3/Pt shaman trebuie: inteligenta multa pe fiecare item, cel putin 150% Demi-Humen, Critik te sfatuiesc sa nu pui pentru ca iti da bufu critik, puterea Vietii sau max HP, Valoarea atakului+5000. Cam asta e tot. Sper ca am fost de folos love strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 explică:

Dar daca jucati dau o lumina de sura buna pentru raspuns.

| AlexDaniel7293 explică:

Pai inteligent si puterea vieti

| Stan_Radu_1979 a răspuns:

Salut! Eu am un shaman pe hammer si sunt chiar bun.Am pus pe iteme dublu inteligenta si dublu life daca vrei sa fi bun urmeaza aceste bonusuri.