| boerescumihnea a întrebat:

Salut! Cum pot posta simultan in mai multe grupuri de Facebook? Exista vreun soft?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Orice soft iti va promite ca poate face asta iti va sustrage datele cu care te conectezi la Facebook, deci stai departe de softuri terte!

| Violleta2022 a răspuns:

Iti faci cerere de intrare in fiecare grup in care vrei sa intri si daca esti acceptata in acel grup, trebuei s aceri permisia daca potis a-ti postezi reclamele sau nu poti, ca adminul grupului te poate bloca imediat.

Nu, nu exista software care sa-ti permita sa postezi tu reclame pe mai multe grupari, ca asa ne-am umple de spam si porrn, de la toti ciudatii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin Api de la Facebook. Dar trebuie sa ai deja acces la grupuri.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe langa faptul ca in grupuri trebuie accept de la un admin sau moderator, pe unele mai trebuie si aprobate postarile.
Nu stiu deai vrea tu sa postezi simultan pe mai multe grupuri acelasi lucru, dar tin sa te anunt ca toti adminii blocheaza fara drept de apel acest tip de membri.