| Awaywwe2 a întrebat:

Salut, m-am înscris la o școală de șoferi acum 2 luni și am făcut doar 5 ședințe până acum și nu sunt mulțumit. Ma pot transfera de la școala la care sunt acum la alta? Chiar dacă nu am terminat orele de condus?

3 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Dacă nu ai apucat să plăteşti toate orele poţi să nu te mai duci, dar dacă ai plătit încearcă să vorbeşti cu conducerea şcolii şi să le explici că vrei alt instructor deoarece de la cel actual nu înţelegi.

| marinaru777 a răspuns:

Poti schimba doar instructorul.

| Andrei_Leia_1992 a răspuns:

Trebuie sa faci atata practica fizica si teoretica pana te simti increzator la volan, restul ca nu sti tot, crede-ma singurii care stiu tot sunt 2-3 politisti in gras mare si cu masterate sau top 3 instructori auto din orasul respectiv, deci continua sa inveti pana esti sigur pe tine si, instructorul tau crede ca esti pregatit