| cosminX a întrebat:

Salut, pentru cei care stiu .....Imi spuneti si mie va rog cam cat m-ar costa (dupa ce se baga legea asta din ianuarie cu permisele ) sa dau pentru B1. Inainte era cam 50 de lei un atestat, dar acum va fi cat un permis normal de categoria B?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa te interesezi la o scoala de conducere, vei face scoala si apoi va trebui sa sustii si sa reusesti la examenele teoretic si practic. La Multi Ani!