| Vodou a întrebat:

Am o intrebare mai ales pentru votanti dreptei din Romania, v-a dezamagit pana acum Klaus Iohannis ca presedinte?

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Avem presedinte? credeam ca Ponta cu Dragnea sunt presedinti!

| Mădă0611 a răspuns:

Salut! Oare cati din cei dezamagiti de el stiu ca Merkel nu e presedintele Germaniei? laughing

| pufulescu a răspuns:

Sincer l-as fi votat fiindca era candidatul PNL si sunt fericit ca am avut intuitia de a nu ma duce la vot atunci!
Nu numai ca a dezamagit, dar are obiceiuri mai urate decat romanii care au ocupat pana acum acel scaun!