| eusebiu27 a întrebat:

ce ar trebui sa aiba o scutire pentru a fi vizata de medicul de la școala?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Certificatul medical trebuie sa contina date reale, semnatura si parafa medicului care l-a eliberat.

| darrio2007 a răspuns:

Credibilitate.

| Bizon95 a răspuns:

Scutirea e un tipizat pre-tiparit
trebuie completata cu un scris NECITET dar clar ca frecat serios (asa scriu toti doctorii)
dupa care trebuie sa aiba semnatura SI PARAFA medicului

ti-am toate datele in speranta ca TE DESCURAJEZ
si mai tin sa te anunt ca falsificarea unui document de genul asta se incadreaza la fals in acte publice care se pedepseste cu inchisoarea, iar daca esti inca minor poti sa ajungi la scoala de corectie

| GabrielDaniel01 a răspuns:

Sa fie stampilata de medicul de familie