| NorBy0 a întrebat:

Cine stie de bursa sociala in valoare de 100 lei care o primesti de la scoala? Aceasta se primeste in fiecare luna? asta vreau sa stiu!

Răspuns Câştigător
| khwewljewew a răspuns:

Da, pe fiecare luna.

4 răspunsuri:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Da, în fiecare lună. Dar fii atent! Că dacă nu completezi acel formular la timp (până la sfârşitul lunii septembrie-octombrie) nu va fi luată în considerare. Plus că nu toţi ajung să primească banii necesari. Eu în marea majoritate am avut ghinion. Încearcă şi fă ca diriginta ta să se străduiescă să te pună printre primii. big grin

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru AndyAndrey35):

A, şi vă rog! Nu vă mai grăbiţi să daţi funde. Că s-ar putea să mai vină persoane şi cu lucruri,, patiţe" şi să-ţi recomande un sfat prietenesc... big grin

| NorBy0 explică (pentru AndyAndrey35):

Stiu mi-am dat seama. daca vrei sa ma ajuti : http://www.tpu.ro/......e-cerinte/ multumesc mult!

| TofanCristi a răspuns:

Se primeşte în fiecare lună!