| murloc a întrebat:

Eram pe un server de samp si am primit jail, si acuma am o curiozitate. In viata reala, daca te urci pe un taxiu care e in miscare, te pisi pe taxiu si apoi il lovesti cu un dildo pana ia foc si explodeaza, dupa care fugi pe picicleta de la locul accidentului si darami 3 semafoare, iar apoi incerci sa bati un politist cu un dildo, cam de cate lucruri poti fi acuzat din punct de vedere legal in Romania? Si cam ce pedeapsa poti primi?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Desteptarea!

| S3bastiaNN a răspuns:

Visezi. Incearca tu sa te urci pe un taxiu care in miscare, sa te pisi pe el si sa-ti mentii echilibrul. Cum dracu sa ia foc taxiu' cand il lovesti cu dildou? Sper ca esti troll, altfel e nasol de tine.

| RainmakerX a răspuns (pentru S3bastiaNN):

Asta chiar se intampla in Gta Sa laughing
*stiu, e prost realizat jocul *

| murloc explică (pentru RainmakerX):

Sau cand bubuie toate masinile din trafic daca doar le atingi cu tancul, dar scoate scantei si da inapoi cand intri in boscheti :}}}} (apropo, salutare! )

| RainmakerX a răspuns (pentru murloc):

Hello happy
Jocul asta a fost funny la timpul lui dar nu e realist... Aia te impusca in cap cu un shotgun si supravietuiesti si tu ii impusti in picior cu unul dintre cele mai proaste pistoale si ii omori rolling on the floor

| murloc explică (pentru RainmakerX):

Totusi, iti da un sentiment placut, mai ales cand il joci pe un server. Mie imi plae (cam ca in toate jocurile ) sa trolez lumea la greu, adica e cel mai placut sentiment cand conduce unu camionul sau cisterna(daca iti amintesti, trebuia sa stai concentrat la maxim, ca la cea mai mica curba se desprindea cisterna) sa isi primeasca salariu, intru in el cu masina, o distrug si il las in pustietate, sau intru in taxiuri si pun manele, sau ma urc pe masini de politie si dansez.

| RainmakerX a răspuns (pentru murloc):

Sorry dar nu mai joc de vreo 2 ani *nu mai joc absolut nimic de jumatate de an*... Oricum, imi amintesc cat de cat smug

| murloc explică (pentru RainmakerX):

Frate, cat despre metin, ai avut perfecta dreptate. Daca ai apucat macar sa deschizi wow, nu te mai poti uita la lepra aia de joc. Astept pana imi fac calculatorul ca sa joc wow, am si eu standardele mele.

| RainmakerX a răspuns (pentru murloc):

Nu te supara ca intreb dar cati ani ai man? big grin

Nu stiu, eu in ultima jumatate de an mi-am pierdut cam tot interesul pentru jocuri.

Contul de Hearthstone l-am dat, cel de LOL *era plin de skinuri* --- l-am facut cadou, in metin am aruncat pe jos toate itemele...

Pur si simplu au aparut alte lucruri care mi-au umplut "golul imens" lasat de gamingwinking Daca esti ca mine atunci o sa vezi... smug

| murloc explică (pentru RainmakerX):

Am 14, dar nu sunt dependent de jocuri. E adevarat ca sunt pasionat de jocuri ( dar nu sunt gamer( este o meserie ), cum se autointituleaza toti boracii care au in pc doar dota si minecraft ), joc doar de plictiseala, vara ramane stins calculatorul.

| RainmakerX a răspuns (pentru murloc):

Mi-a placut partea cu dota si minecraft, imi amintesti de mine rolling on the floor
Nici mie nu imi placeau jocurile asteahee hee

Te inteleg, e okay atunci. Btw, felicitari pentru gandire, ma asteptam sa ai 16.