| puscahoreangaion a întrebat:

eu nu mai sunt racordat la reteaua de gaze si stau cu butelie la aragaz! vreau sa va intreb la cine sa apelez pentru un control ceas + racordare corecta butelie la aragaz? se poate apela si la pompieri pentru un eventual control?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu sti sa legi o butelie la aragaz? Tu glumesti? Un vecin mai indemanatic o face imediat ca nu e asa mare smecherie. Ceas, furtun gasesti in oras. Montajul e simplu. Depinde si de aragaz aici, asta e drept. Unele se pot racorda doar la reteaua de gaze.