| 10Bubico a întrebat:

Imi pusei pe net comandă de o pereche de Nike Air Max verzi! Se mai poarta culoarea aceasta? Cu ce pot sa ii port?

P.S:Sunt băiat!

Răspuns Câştigător
| XKarinaX a răspuns:

Depinde ce verde e. Dacă e un verde neon îi poţi asorta cu o şapcă şi un hanorac mişto şi îţi vei creea un stil rebel şi atragător. Dacă verde simplu, poţi chiar nu contează cu ce îl asortezi, se poartă cam des

1 răspuns:
| HardCore7750 a răspuns:

Nu conteaza daca se mai poarta, conteaza sa iesi in evidenta cu ei, daca asta te intereseaza, sa fii unic, sa nu fie toata lumea cu aceeasi culoare!