| anonim_4396 a întrebat:

Luni merg sa imi sustin examenul teoretic pentru carnetul de soferi categroia B. As dori sa stiu : daca iau sala si pic traseul, mai trebuie sa dau din nou sala? De asemenea vreau sa mai stiu daca intrebarile de la sala sunt exact la fel cu cele de pe drpciv sau sunt mai grele? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Daca nu reusesti la testul practic va trebui sa repeti testul teoretic.
2.Intrebarile au acelasi grad de dificultate cu cele de pe drpciv.ro.