Întrebare recomandată | Adryan28 a întrebat:

Mi-am schimbat numele acum un an de zile prin casatorie. Acum trebuie sa-mi schimb permisul de conducere, dar nu stiu daca este obligatoriu sa-mi trebuiasca fisa medicala.

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La preschimbarea permisului pentru schimbarea numelui nu trebuie sa faci examenul medical, acesta este obligatoriu doar la preschimbarea pentru implinirea termenului de valabilitate.

| anutza a răspuns:

Fisa medicala se face doar daca ti-a expirat permisul, daca il schimbi un pic inainte nu

| EmaS a răspuns:

Daca te prezinti inainte de a se expira, nu iti mai trebuie fisa medicala.

| Laurretta a răspuns:

NU, nu este nevoie fisa medicala.

| slowswag a răspuns:

Nu e nevoie

| omide a răspuns:

Nu ai nevoie de fisa medicala

| Andr3y007 a răspuns:

Nu e nevoie

| doinitsaandronic a răspuns:

Nu ai nevoie de fisa medicala
si care e faza cu numele?

| Strumpfi a răspuns:

Nu o sa ai nevoie.Si unchiul meu a avut aceeasi problema, si nu i-a trebuit.

| cristy1993 a răspuns:

Nu nu este nevoie sa faci examenul medical.

| ZuzuPlik a răspuns:

Nu ai nevoie de fisa medicala

| anonimus65 a răspuns:

Nu deoarece nu are legatura cu permisul de conducere fisa de doctor pentru ca te-ai casatorit

| Killers10 a răspuns:

Nu trebuie

| marian1983 a răspuns:

Nu este nevoie la permis trebuie fisa doar daca este expirat