| anonim_4396 a întrebat:

Scuzați-mă dacă greșesc termenii,doresc să vă întreb cât ar costa o procură făcută la notariat pentru a scoate copilul din țară, împuternicire bănuiesc,pentru un părinte. I googled it,n am găsit lucruri concrete. Vă mulțumesc mult, să aveți o zi foarte faină happy

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este procura ci declaratie si costa minimum 15 lei si TVA de 20%, in total 18 lei. La unii notari s-ar putea sa fie mai mult cu cativa lei.

| Valentin1 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc mult, o seara interesantă și relaxantă să aveți!

1 răspuns: