| 10han a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un pistol ASG G3 (DL30) airsoft si-am cateva intrebari:
1-Imi arata ca pistolul viteza pistolului este:Viteza bile 0.20g= 55 m/s! Cati km/ora inseamna asta? Daca trag in cineva, simte ceva? Adica de exemplu sa se ia cineva de mine pe strada si eu sa il scot si sa trag in el, simte ceva?
2-Imi trebuie permis?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replicile airsoft sunt permise daca ai 18 ani si atat.

Ce pana mea vrei sa faci cu 55 metri secunda? :))))))

Simte ceva dar dupa o sa te bata mar.

http://www.airsoft1.ro/0,799,revolver-ruger-8-umarex-negru-v.1.html

Asta are 235 mersi si 4 jouli.

Adica o singura data tragi in el si trece si prin geaca de iarna dupa care strapunge pielea si lasa rani serioase.

Vezi sa folosesti bile de metal.

0725571917 whats app daca vrei mai multe detalii

| Celcareajuta a răspuns:

Gangsteri peste tot...un briceag in mana a doi tigani trece peste orice airsoft laughing + ca e posibil sa ai probleme daca scoti o arma in public si o folosesti, chiar si airsoft. (ele nu se vad ca sa fie folosite oriunde)