| johnww a întrebat:

Salutare, pentru examenul teoretic (sala) te programeaza scoala de șoferi la care ești înscris sau trebuie sa te programezi tu?

Răspuns Câştigător
| RandomGirlOnInternet03 a răspuns:

Bună! Te poți programa și tu, dar ai nevoie de codul dosarului (se obține de la școala de șoferi la care ai făcut cursurile).

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru primul trebuie sa te programeze scoala de conducere, dar este bine sa verifici daca esti programat.

| Sorinelz1 a răspuns:

Te programează instructorul!

Nu poți face programare pana când instructorul nu trimite detaliile cu faptul ca ai făcut orele teoretice.

Deci, chestia asta tine de instructor.

Vorbește cu el!

| Alexlkkop a răspuns:

Salut,te poti programa singur de pe site ul DPCRIV