| Manaila968 a întrebat:

Salutare TPU, ce se intampla daca vorbesc urat cu fetele si apoi imi lovesc colegele de clasa cu pumnii si cu picioare? Dau funda

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Veti zbura, ca cocorii...

| darrio2007 a răspuns:

Se intampla ca nu esti educat.

| sierra1 a răspuns:

Nu ești in stare de așa ceva

https://www.tpu.ro/......elatie-de/

| johnnny123 a răspuns:

Se întâmplă că ești un căpcăun cu mari șanse de a merge puțin la un centru de reeducare.
Iar dacă mai vii și cu droguri (cum întrebai mai devreme), s-ar putea să-ți petreci acolo tinerețea.

| Yuoia a răspuns:

Tu crezi ca asa iti arati barbatia, batand fetele? De ce nu te dai cu capul de pereti pana crapa capul? Ca sa vezi ce tare esti.
Vorbesti urat si apoi lovesti. Inca un pas si ai cazarea asigurata mult timp.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să vină la școală tatăl unei fete bătută de tine și o să facă urât.

| IceRope a răspuns:

O să ajungi gay, iar Stăpânul Universului o să facă lumea să râdă de tine, toată viața ta.

| Cnaespb a răspuns:

Pai in primul rand daca fetele se duc la director și îi spune ceea ce ai făcut se plâng toate de aceleași probleme, va fi grav in primul rand exmatriculare și școală de corecție