| yonutzzz95 a întrebat:

Salutare tuturor.De curand observ ca mai nou pe facebook in locul unui comentariu este o poza cu mesaj comic sau mj.in fine, ma refer la imaginile alea gen o poza cu unu care canta manele si o replica de al lui in poza sau un om mirat cu o replica de asta etc la astea ma refer... unde as putea sa gasesc s eu asemenea imagini? Dau funda celui care imi da un raspuns complet.

2 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Le poti salva chiar si pe cele care sunt deja postate, sau poti cauta pe internet poze amuzante si sa le editezi chiar tu daca vrei sa fii original.

| HelenEvans a răspuns:

Păi nu e ca şi cum există site-uri cu astfel de poze. Ori le iei pe cele deja postate şi le repostezi în comentariile tale, ori iei poze de pe net şi scrii tu ceva amuzant pe ele.
Ca să scrii ceva pe ele poţi folosi picmonkey, pizap sau alte site-uri de editat poze. Ai putea şi să descarci nişte programe, dar dacă tot există opţiunea online, de ce să n-o folosim?