| valhala90 a întrebat:

Salutari tuturor TPU-istilor.Am si eu intrebare la voi.As vrea sa incep sa invat pentru scoala de soferi deoarece mai am cateva luni si pot sa ma inscriu la scoala de soferi si de aceea as vrea sa imi procur o carte cu noua legislatie ca sa o invat de pe-acum(ma intereseaza sa dau la Scoala Melinteanu). Deci cum as putea intra in posesia acelei carti? Si de asemenea, cam care ar fi pretul? Astept raspnsurile voastre.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| NicuC a răspuns:

WWW.SCOALADESOFERICATB.RO
De ce scoala de soferi Drive School?
Aici vei gasi servicii de cea mai inalta calitate, la preturi cat mai accesibile, astfel incat cursantii sa fie foarte bine pregatiti atat teoretic, cat si practic sa poata obtine permisul de conducere usor si eficient, conducand apoi fara emotii intr-un trafic din ce in ce mai aglomerat.
Atuurile scolii de soferi Drive School sunt experienta instructorilor acumulata in decursul anilor si numarul de elevi ce au apelat cu incredere la serviciile oferite, precum si baza materiala de calitate: toate masinile sunt dotate cu aer conditionat, servodirectie si ABS, iar sala de legislatie este dotata ultramodern. Instructorii sunt atestati, profesionisti bine instruiti, iar atmosfera relaxanta te va ajuta sa invati sa conduci si sa te comporti ca un profesionist atunci cand esti la volan.O recomanda cam multi tineri multumiti de prestarile scolii.

| Piticot666 a răspuns:

Du-te la Drive School si iti va da si material didactic gratuit pentru a lua sala din prima.eu am luat si sala si traseul din prima, nu cred ca reuseam daca eram la alta scoala de soferi, am auzit tot felul de chestii nasoale despre scolile de soferi din Bucuresti.Aici:http://www.scoaladesofericatb.ro se tin de capul tau pana iei permisul.

| florianfilip a răspuns:

Dacă eşti din Timişoara intră pe www.florianfilip.ro