| Al3xbC a întrebat:

Sorin Oprescu a fost arestat preventiv.Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Credea ca la primarie e ca in spitallaughing) Oricum mai mult de 3 ani nu-i ii da.happy Nu ma bucur, nu ar trebui sa se bucure nimeni de raul altuia.happyA gresit sa plateasca insa.dar si el probabil o sa scrie vreo 2-3 carti de chirurgie si gata iese mai devremelaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Una buna, curatenia trebuie sa continue... mai sunt mult de periat

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi un inceput pentru toata lumea care incalca si profita de functia detinuta.
Dar sa nu uitam ca si Elena Udrea a fost arestata preventiv si uite ca este bine mersi
Asa ca, vom vedea ce se va intampla...
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Mare branza...i se vor gasi circumstante atentuante ca sa scape.
Si chiar daca din intamplare va ajunge in inchisoare scrie 2-3 carti si scapa mai repede asa cum vad se poarta mai nou...

| sublime89 a răspuns:

Se vede ca bucurestenii au stiut foarte bine cu cine sa voteze si pe cine sa aiba drept primar timp de 7 ani. Mai aveau putin si-i egalau pe constantenii care au stat cu Mazare primar atatia ani.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Rusinos pentru el, dar normal ca e bine, poate se mai potolesc si ceilalti. Din pacate cauta sa-i aresteze pentru niste chestii nu tocmai grave si din doi ani, fac unu pentru buna purtare si carti scrise.
S-a cam umplut paharul si au luat hotararea sa mai aresteze cate unu la doua luni, dar se pare ca au o intelegere sa nu le aduca acuzatii grave, daca s-ar pune serios pe treaba...

| Krixxus a răspuns:

Nu-mi pasa...