| AvalohAlyn a întrebat:

Sunteti PRO U.S.A sau PRO Rusia?
Ce alegeti? Barack Obama sau Vladimir Putin?
Care e forta mai mare?

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu mă interesează care e forța mai mare, contează că ambele țări sunt conduse de niște nemernici deci nu am preferințe. E cum ai alege dintre 2 criminali care au comis o crimă asemănătoare și îl alegi pe ăla care are puțin mai mulți mușchi.

| AvalohAlyn explică (pentru T0T):

Totusi,ambele puteri sunt impotriva Statului Islamic si lupta impotriva lor. ceea ce e bine.

| T0T a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pe naiba. Atunci de unde au ăia atâtea arme?

| AvalohAlyn explică (pentru T0T):

Probabil Daesh au si aliati...din pacate.

| T0T a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Aliați care sunt în stare să la procure arme, aliați cărora le vând petrol... Oare ce state sunt atât de interesate de resurse?

| AvalohAlyn explică (pentru T0T):

Spune tu, mai bine.

| T0T a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Neah, prefer să nu fiu prea explicit.

Răspuns utilizator avertizat
| OmniSpirit a răspuns:

Nimieni nu lupta impotriva statului islamic. Acele grupari teroriste sunt create tot de catre ei. Si isi impart resursele.
Gruparile teroriste sunt finantate de fortele economice ale lumii.
Cineva trebuie sa faca si mizerie, sunt angajatii lor fideli.
Nu va lasati pacaliti de dramaturgia lor.
Liderii mondiali se intalnesc la cele mai importante intruniri mondiale unde practic ei fac parte din acelasi cult.
Si se joaca si ei, tu iei Rusia eu SUA, celalalt Franta si tot asa.
Haideti ca ii mai prostim inca un secol ca exista granite si istorie scrisa, de ce nu?
Dar o sa le vina si lor randu la cata suferinta au creat si creeaza incontinuare...

| visulmeu a răspuns:

Sunt Rus, bunicii mei sunt Rusii, dar au trait in Romania, tata e rus, mama e Romanca. Nu aleg nici una. Putere nu ai de unde sa stii, se zice ca S.U.A, dar de nu stiu ei ca S.U.A?

| Nexus7i8 a răspuns:

U.S.A Barack Obama