| andrutzaZendi2Bella a întrebat:

Vi sau intamplat vreodata intamplarii iciudate si paranormale Scrietile Aici!
happy

Răspuns Câştigător
| CGAlexandra a răspuns:

Sau daca nu ti`e frica uitate pe Discovery in fiecare vineri de la ora 22:00 pana la 00:00 la Fenomene straniihappy

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat. Am visat că am intrat pe tpu.ro şi întrebările erau scrise cu toate cratimile la locul lor.
Apoi am descoperit întrebarea ta... şi-am revenit la realitate.

| IrishCream a răspuns:

Da,sa iti privesc ortografia de balta!

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Mie mi s-au intamplat multe chestii paranormale, dar majoritatea sunt superficiale. Daca esti totusi interesata in astfel de lucruri te poti uita pe AXN scyfy la Vanatorii de fantome. Sunt maine cate doua episoade de la 10 dimineata si in reluare la 16:00.

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Woa, si mai bine @__@