| RAY a întrebat:

Vi se pare corecta mentalitatea asta?, fac 10 copii am venituri zero, traiesc din ajutor social si banii aia putini ii dau pe bautura si tigari, dar de vina ca copiii
sunt infometati e ponta? ce parere aveti, am raspuns unei stiri si am primit comentarii aiurea

2 răspunsuri:
| Alexandra4500 a răspuns:

Pai daca ii de vina pontalaughing

Acum serios, desigur ca nu este corecta mentalitatea asta, dar daca asa au fost crescuti si acei parinti, atat stiu si ei. Si pana la urma decat sa muncesti mai bine faci inca doi copii pentru alocatia aia mare. Oricum pacat de acei copii.

| 7octombrie a răspuns:

Parerea mea este ca acelor parinti le lipseste ceva din creier! Pai ba frate, iti intemeiezi o familie cand ai in primul rand un venit, o locuinta, o sursa sigura! Nu stai la mama acasa si te apuci de facut copii, ca o sa-i creasca ea sau ca alti oameni se vor indura de ei..Pacat! Cred ca acei parinti ar trebui cazuti din drepturile parintesti!