| anonim_4396 a întrebat:

Viitoarele concerte a lei Miley Cyrus unde vor avea loc?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu stiu precis unde vor avea loc, dar se pare ca se zvoneste ca va veni in toamna si in Romania
http://www.evz.ro/......n-Romania/

3 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus
www.mileycyrus.com
acum ne scutesti de intrebari tampite ...chiar ai ajuns f rau... in loc sa inveti ceva care poate sa iti foloseasca tu stai si intrebi de ...miley cyrus...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place foarte mult de Miley Cyrus(Hannah Montana)...insa de mult timp nu m-am mai uitat la acest.film s zicem asa... Urmareste la Tv si cred ca o sa dea si urmatorul concert... sperrrr

| teddy_8141 a răspuns:

Romania