| TheWalker11 a întrebat:

Voi cu cine votati?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Klaus Iohannis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu Iohannis, e cea mai buna alegere in momentul de fata

| Jipa95 a răspuns (pentru suntserios):

Pana si pe Iohannis l-a bufnit rasul cand a spus ca si-a cumparat acele case din munca cinstita. Sau zambetul lui cu gura pana la urechi a fost editat? Intrebare "Oamenii care sunt educatori, invatatori se intreaba de ce nu au reusit si ei, prin munca cinstita sa aiba 6 case ca domnul Iohannis?" Raspuns "GHINION". A raspuns ulterior "Ghinion pentru mine" cand a realizat ce porumbel a reusit sa scoata pe gura. Cred ca toti profesorii din Romania si-ar dori sa aiba un asemenea GHINION ca domnul Iohannis(6 case).
https://www.youtube.com/watch?v=rG76A0k8OQQ&feature=share

| suntserios a răspuns (pentru Jipa95):

Prefer pe unu care a dobandit 6 case decat pe unul care face defilari ca pe timpul lui Ceausescu pentru a isi prezenta candidatura

| Dandanache a răspuns (pentru Jipa95):

Si ce alegere mai buna ar fi?

| Jipa95 a răspuns (pentru suntserios):

Nici unul nu-i de doamne ajuta stai chill.

| suntserios a răspuns (pentru Jipa95):

Pai de aia am zis

"e cea mai buna alegere in momentul de fata"

nu am zic ca e alegerea perfecta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceausescu. De ce intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaiiii cu buletinul de identitate.si cel de vot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimeni ca mai 2 luni pana sa fac 18 ani dar daca as putea l-as vota pe Iohannis.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Eu nu am drept de vot are mama mea drept de vot iar ea il voteza pe Klaus Iohannis (deci ea nu il suporta pe el).

| Țoglă a răspuns:

Klaus Iohannis

| Dzeko7 a răspuns:

Eu n-am 18 ani dar daca aş avea tot pe nicu ceaşca l-aş vota.

| EchoDemon a răspuns:

N-am dreptul la vot.

| Lorde92 a răspuns:

Cu nimeni.

| meryy11 a răspuns:

Ponta -lol

| VBC7 a răspuns:

Cu nimeni oricum o sa iasă președinte cel care se va vrea sa iasă.Noi nu hotărâm nimic legat de politica totul este o mascarada.Democratie pe naiba