| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva cartea Secretul sau a vazut filmul? Ce parere aveti de el/ea?

Răspuns Câştigător
| Andreutza098 a răspuns:

M-a impresionat foarte tare.Am încercat să pun în practică și mi-a reușit.Nu mai zic de prietenii mei carora li se primea de minune.
Secretul e să vrei cu adevărat un lucru, și să te gîndește mereu la dorința ta.
Cartea e mai interesantă ca filmul, m-au impresinat citatele.

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Am citit si cartea si am vazut si filmul ( cartea e mai interesanta decat filmul). Ai multe de invatat si este ok daca aplici ce scrie in acea carte. deci, daca iti plac cartile de auto-cunostere, te sfatuiesc sa o citesti.