| KurtCobain1994 a întrebat:

Am o mare problema! Vreau sa ma duc la o biblioteca (astazi in cateva ore) doar ca nu stiu alta in afara de cea din parc bazilescu. cunosc si altele dar nu stiu programul de sambata. avertizare: nici permise la alte biblioteci nu am in afara de cea pe care am specificat-o mai sus. mi-ati fi de ajutor daca mi-ati spune o iblioteca din Bucuresti si programul pe ziua de astazi si nu numai, cat si pentru celelelte zile. pupici. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Din pacate pentru tine, bibliotecile mari si bune nu au program sambata si duminica.

| KurtCobain1994 explică (pentru neutrino):

Ai dreptate. din nefericire nu am gasit decat filialele care nu ma satisfac complet. viata-i cruda atunci cand ma chinuie cititul.

| neutrino a răspuns (pentru KurtCobain1994):

Asa este daca te apuca atunci cand nu trebuie, adica in afara programului!