| deny2002 a întrebat:

As vrea si eu idei de povesti. Sa fie din orice categorie. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Dascalul_Oana-maria_2000 a răspuns:

O fata pierduta intr-o padure, care se intalneste cu diferite personaje, iar la urma vine Printul si o duce acasa
sau
o pisica care urmarea un fluture a ajuns intr-un loc desprins din basme si deodata un miros de lapte proaspat o trezi din vis

| deny2002 explică (pentru Dascalul_Oana-maria_2000):

Nu vreau legende. Vreau povesti normale. Ca vreau sa postez pe un site. Adica de ce as face povesti cu printi si pisici? Sa fie de adolescenti.