| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am sustinut simularea la limba si literatura romana, clasa a XI-a.Profesorii supraveghetori au incurcat subiectul meu cu subiectul unui elev de la uman,eu fiind de la real,si totodata,fiind singur elev din clasa a XI-a de la profilul real din sala aceea.Mi-am dat seama ca rezolv subiectul gresit abia dupa doua ore,caci la inceput nu m-am uitat la titlu,unde scria profilul corespunzator.Le-am adus la cunostinta profesorilor,si ei la randul lor directoarei, si m-am trecut la uman pe foaia de examinare.Ati mai patit asa ceva? Ce ati facut si ce s-a intamplat?

1 răspuns:
| spn29 a răspuns:

Nu am mai auzit pana acum de astfel de eveniment, insa nu poate fi nimic in neregula. Aceste note sunt oricum informative, sa iti evaluezi capacitatile si sa exersezi abilitatea de rezolvare a subiectelor in timp.