| D0A1V2i3d7 a întrebat:

Ati citit cartea Fluturi de Irina Binder? Cum vi se pare? Eu am citit/o si sincer, finalul mi se pare foarte sec.Ce spuneti voi?

2 răspunsuri:
| Kirschen a răspuns:

Am citit foarte repede primul volum ca era la moda "subiectul" și voiam si eu sa mă bag în seama. Apoi, am vrut sa arunc cartea dar trebuia returnata, așa ca am renunțat. Mi-am pierdut timpul fără rost. E naspa, de fapt e o telenovela care nu merita nici 2 bani...acum depinde, asta e strict părerea mea.

| mariatzlovemusic a răspuns:

Mi se pare aiurea totul dar mi-a placut