| shizuma a întrebat:

Am citit mai de mult o carte de la editura alcris..era un roman de dragoste dar acum nu il mai gasesc si am uitat si numele autoarei si titlul...coperta era galbena cu o fata blonda care se dadea pe un leagan...si era vorba despre o englezoaica/americanca care venise in spania/mexic pentru a participa la nunta fratelui sau doar ca acesta a fugit si pana la urma ea a ramas cu fratele sau verisorul tipei cu care trebuia sa se casatoreasca fratele ei...iar ea avea ceva probleme de sanatate si doctorul il spusese sa locuiasca undeva cu un climat mai cald... are careva idee ce carte era? Va rog, imi doresc foarte mult sa o recitesc! Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| BabaOarba a răspuns:

Interesant ca numele autoarei si cartii s-au sters din memorie, insa a ramas cel al editurii pe care de obicei nu-l citeste nimeni happy

Incearca sa intri pe site-ul editurii respective si sa te uiti la romanele de dragoste, poate il gasesti dupa coperta.

| shizuma explică:

Tocmai asta e problema..am intrat la editura insa tot ceea ce am gasit au fost carti mai noi ori asta e destul de veche...si stiu editura pentru ca am foarte multe carti de la editura respectiva si arata la fel laughing... multumesc oricum de raspuns