| Yoana3 a întrebat:

Am trecut pe a 9-a si profa de romana a zis ca fiecare elev trebuie sa prezinte ceva despre o carte sau ceva legat de limba romana, orice vrem noi. Eu sunt prima la catalog si pe mine ma va pune sa prezint prima... Si nu stiu despre ce sa scriu. As vrea sa imi dati niste idei.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pai sa prezinti sau sa scrii? Eu ma gandesc sa spui ca ti-a placut "Kamasutra". Are poze multe, am verificat noi. Daca e tanara profa de romana iti dau eu scris ca nu o sa se supere.

| Teardrop a răspuns (pentru ywar):

Bă, ce naşpa eştilaughing