| Lorena_Bala_1988 a întrebat:

Caut si eu o carte cu poeziile lui Ion Luca Caragiale. Nu caut carti care cuprind schite si versuri. A fost o carte numai de poezii editata. Daca stie cineva editura sau orice detaliu va rog.

Răspuns Câştigător
| Lorena_Bala_1988 explică (pentru anad):

Buna,

Multumesc de linkuri dar caut o carte nu caut poeziile pe internet.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

In primul link ai editura "Scrisul Romanesc" Craiova, 2014 care a editat cartea.

| Lorena_Bala_1988 explică (pentru anad):

Multumesc,

Imi cer scuze am deschis din greseala de 2 ori al doilea link si nu am observat.