| Rav3n a întrebat:

Cunoaste-ti un site unde pot gasi ebook-uri in limba romana sau macar engleza? Wattpad exclus. Caut un scriitor: John Saul, acesta ma intereseaza in mod special happy

6 răspunsuri:
| Rav3n explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Overdrive din pacate nu are pentru Romania. O metoda de bypass? Bestseller e ok, dar sadly nu gasesc nimic de John Saul si nici pe evobook;( Multumesc pentru sugestii happy

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Rav3n):

Salut, o metoda de bypass ar fi https://chrome.google.com/......bhfomcebme trebuie sa folosesti chrome, este o extensie ce iti ofera un alt ip.

| Rav3n explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

E bine de stiut, multumesc happy