| Caty2000 a întrebat:

Eu vreau sa citesc niste carti clasice, foarte si foarte intrigante. Am inceput sa citesc 3 carti printre care "The fault in our stars". Nici una nu m-a tinut intrigata. Vreau ceva foarte puternic din punct de vedere emotional, adica sa traiesc in acea carte. Mersi anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toba de tinichea, gunther grass

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăm, dacă vrei ceva romantic, optează pentru Irina Binder- Fluturi.
Dar dacă preferi ceva mai palpitant, poţi încerca Codul lui Da Vinci, de Dan Brown c:

| ursuroz2 a răspuns:

Pulbere de stele-Neil Gaiman e o carte super.

| sontzy a răspuns:

Daca as ramane, cautand-o pe Alaska... daca as ramane e chiar super