| elenaciubotaru a întrebat:

Sunt in clasa a IV-a si nu stiu ce carti sa mai citesc.Imi puteti scrie cateva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Salut, depinde ce gen iti place, dar poti citi povesti nemuritoare, sau daca ai trecut de povesti poti citi poezie, beletristica, sau poti sa te gandesti gandesti ce carti mai ai nevoie la scoala si care te vor ajuta. Nu trebuie sa citesti ceva anume, ci sa citesti ceva pentru sufletelul tau care sa iti faca placere si sa te bucuri.

6 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Cartile de la J. R. R. Tolkien sunt destule. dar sunt destul de frumoase mai ales acele din seria Lord of the rings, Sau Tales From tamriel, The infernal city. Percy Jackson şi Olimpienii. si multe altele.

| Satango a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Sigur la 9-10 ani e fascinat de astea happy

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Satango):

Eu la 7 ani eramlaughing

| Satango a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Geniule happy

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Satango):

Imi citea mamahappy

| Satango a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Genială laughing Iartă-mă.