| MarieStephan a întrebat:

Buna TPU? Ce ziceti de numele "Infected blood" pentru o carte cu vampiri?

Răspuns Câştigător
| Băă_Alexandra_1995_7HVm a răspuns:

Da...este un nume chiar bun pentru o carte,
Dar in aceea carte sa nu ai doar scene de Morte, ci de dragoste, drama, comedie, amor,...

| MarieStephan explică (pentru Băă_Alexandra_1995_7HVm):

Nu prea sunt scene de moarte (doar niste atacuri ale vampirilor dar nu sunt detaliate) si cam 3 sferturi e comedie (protagonista e genul ala sarcastic, ironic), protagonista locuieste cu alt vampir si sunt genul ala care se tachineaza dar sti unde se ajunge de la tachinare happy
mersi mult de parere

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, doamne, inca nu va plictisit subiectul vampiri? putina originalitate n-ar strica

| tacitacitaci a răspuns:

Infected blood ma trimite la ceva cu zombie, nicidecum la vampiri.

| GunsNRoses44 a răspuns:

Mai bine ''Crimson Moon''