| hytpogo a întrebat:

Cate caiete imi trebuie pentru clasa 9?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Depinde de profil. Dar asa in general ti-ar trebui: 2 de romana ( unul mare si unul mic) ala mic de teme si ala mare de clasa, la mate tot la fel numai ca trebuie 3. 2 fiind de clasa ( unul de algebra, altul de geometrie si al 3-lea de teme, inca unul pentru geografie, istorie, bio... etc. Si te sfatuiesc sa-ti iei mai multe de matematica ( asta DOAR in caz de ai m-uri) M-urile fiind niste materii legate de profil, poti sa ai m1, m2, m3, m4, m5... si tot asa

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Caiete studentesti la materiile importante si caiete mici la restul. De vreo 10-12 ai nevoie pentru inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar unul din ala studentesc cu mai multe file.Il imparti la toate materiile si gata. big grin

| MrkiddyKid1 a răspuns:

In jur de 11-12 happy cu tot cu caiete speciale de geografie/muzica