| ElenaGhilbert a întrebat:

Ce carti imi puteti propune ca la adolescenti?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai mie mi-au placut toate astea : "Niciodata impreuna?", "E usor sa te iubesc", "Fericirea incepe >azi-Fercirea mea esti tu","Pe strada Dublin", "Pe strada Londra", "Te astept", "Te doresc". Sunt absolut superbe, scriitorii au o imaginie bogata si creeaza personaje exceptionale, la unele am plans, desi nu sunt o fire sensibila. cred ca m-am indragostit de toate personajle principale. Daca le vrei in varianta pdf, lasa o adresa de mail laughing.

| crytical a răspuns:

Eu stiu doar Capra cu trei iezi.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Citeste,,jurnalul unui adolescent timid" si nj-ti va parea rau happy

| LeZizu a răspuns:

Harry Potter

| Alex5620 a răspuns:

Seria Cercul Secret.

| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Tronul de clestar
Instrumentele Mortale
Captiv in Labirint
Paranormal
Percy Jackson
Hex Hall
Spulbera-ma
Cioburi de stele

| AlexutzaAlexaAle a răspuns:

Eu iti propun sa citesti ->Insemnarile unei pustoaice este incredibila si sunt vreo 6 volume, credwinking