| Maria_Denise_1994 a întrebat:

Ce carti recomandati unei fete de 13-14 ani careia ii plac cele SF si romantice?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Caută titluri din colecția „Romanul de dragoste", Editura „Eminescu", anii 70 - 80.
Vezi titlul „Colecții de carte".
În colecție sunt aproximativ 170 de titluri.

| anonima0101 a răspuns:

Eleanor & Park

| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Iti recomand orice carte de Stephen King, Mr.Peanut de Adam Ross,trilogia Delirium de Lauren Oliver,seria Vampirii sudului de Charlaine Harris,seria Fetele Gallagher de Ally Carter,seria Ashleys de Melissa de la Cruz,seria Sânge albastru de aceeasi autoare, carile Chic sunt niste lecturi usoare, de vara.