| AvalohAlyn a întrebat:

Mi-am luat o agendă de 350 pagini A5.
Îl pot face jurnal?
Voi aveți jurnal?
Ce scrieți in el?

Vreau sa devin un mic scriitor și să scriu aproape zilnic.

Răspuns Câştigător
| doareu876345 a răspuns:

Dragul meu, poti scrie pe orice mica foita pe care o ai la indemana, nu conteaza daca scrii pe agenda A5 sau pe caiet A4, conteaza ceea ce scrii in acel mic jurnal. intelegi?
eu una am propriul meu jurnal, dar e transformat intr-o mica poveste cu personaje, actiune etc scrise la persoana a 3 a. mie asa imi place sa scriu, asta nu inseamna ca trebuie neaparat sa imi urmezi exemplul.

Succes a fii micul scriitor acum si marele scriitor peste cativa ani
!

1 răspuns:
| TheStrategist a răspuns:

Poți să îți scrii ideile într-o agendă, caiet sau orice ai la îndemână.
Orice caiet poate deveni jurnal.