| Teodora1702 a întrebat:

Ce pot pune intr-o agenda?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Poti pune absolut ce vrei tu. Intrebarea mai logica era ce se noteza intr-o agenta. La asta raspunsul ar fi diferite notite despre diferite subiecte / date importante cu diferite activitati / numere de telefon si multe altele.

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Poti nota in ziua respectiva ce ai de facut cu treburi,intalniri,sedinte,etc...,mai poti nota numele si prenumele si datele personale ale celor dragi din familie,colegii,prietenii, cunostinte noi si cunostinte vechi, zilele lor de nastere, numerele lor de telefon fix si mobil si alte notite! Dar le poti transforma dintr-o agenda in jurnalul tau personal si poti sa scrii acolo tot ce faci in fiecare zi de zi, aventurile tale sau intamplari fericite si nefericite, etc... si va fi totul confidential si nimeni nu va avea curajul de a citi in jurnalul tau! Este ceva personal si confidentul tau!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai in general numere de telefon sau informatii care te intereseaza despre un grup de persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numere de telefon, date de nastere.

| Alemari09 a răspuns:

Numere de telefon, date importante, date de nastere, chestii pe care nu trebuie sa le uiti, datele cand dai teste/teze (daca esti elev) etc.