| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu câteva traduceri(acte, articole, știri, procuri etc.) din română în engleza, din engleza în română, din spaniola în română și din română în spaniola. Va rog frumos

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un birou de traduceri dai bani, asa-i? De asta vrei pe site.Gratis.Sper sa gasesti pe cineva pe aici sa-si piarda timpul si sa iti traduca.Desi ma cam indoiesc.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si cu ce te ajuta? Actele traduse, trebuie sa fie legalizate ca sa aiba vreo valoare. Altfel, nu sunt decat maculatura.