| YesorNo a întrebat:

Citeste cineva Harry Potter? La ce carte sunteti? Eu sunt La Harry Potter si Pocalul de Foc, adica 4

Răspuns Câştigător
| nlko a răspuns:

Le-am citit pe toate.

| YesorNo explică (pentru nlko):

Ti-a placut?

| Scherimuvi a răspuns (pentru YesorNo):

Ti-au*

| nlko a răspuns (pentru YesorNo):

Da...fac parte din cartile mele preferatehappy

7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cand eram mica voiam sa le citesc, dar ai mei nu mi le-au cumparat niciodata, imi ziceau mereu ca-s prea scumpe, iar daca mi le-ar fi luat credeau vor ajunge sa stea prafuite printr-un raft.
Tin minte ca tipul de la bibloteca imi zicea pe un ton gros " Cartile alea nu pot fi imprumutate, daca vrei, le citesti aici", asa ca am renuntat. Dar mereu ma uitam la ele cand mergeam la bibloteca. Si acum ma uit, desi pot sa le imprumut, parca nu ma mai atrage nimic la ele, gasesc mereu o alta carte mai buna de citit.
Insa am citit mai mult de jumatate din "Harry potter si ordinul phoenix ", am fost fascinata de ea pana in momentul in care matusa'mea m-a intrebat: "Ai citit cartea pe care ti-am dat-o? Iti place? Copilul meu a citit toate volumele cand era mai mic.". Nici acum nu stiu de ce n-am terminat-o, imi placea.
Un lucru stiu sigur sunt supraapreciate si fara esenta.

| YesorNo explică (pentru DarkOrbitMoon):

Mai sunt la biblioteca?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru YesorNo):

Da...

| KatnissEverdeenFataDeFoc a răspuns:

A patra mi s-a cea mai interesanta.