| sergiu5555 a întrebat:

Cum pot sa downloadez carti de pe wattpad?

5 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

De ce sa le downloadezi, mai bine citestele online. Pe Scribd gasesti ce carte vrei si o citesti online.

| Oleg20 a răspuns:

De aici nu ştiu, dar de pe www.eu.ro poţi să descarci cărţi audio î limba română.

| jeleeu a răspuns:

Dai pe "adauga in biblioteca"
ieee

| sergiu5555 explică:

Vreau sa o downloadez ca sa o pun pe Kindle, ca sa nu imi stric ochii citind de pe laptop, si daca tot raspundeti la intrebare ar trebui sa raspundeti la subiect, multumesc anticipat! happy

| Sadic a răspuns (pentru sergiu5555):

Nu poţi să descarci cărţi de pe wattpad. Ia-le de pe scribd.