| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot achizitiona online cartea "Darkly dreaming Dexter"-tradusa "Dexter.Vise intunecate"-Jeff Lindsay(cartea care a stat la baza serialului "Dexter")?
Nu vreau sa iau teapa (deci as prefera un link de unde ati mai comandat iar cartile au venit)!
FUNDA dupa ce imi este livrata cartea! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o foarte buna prietena care e profesoara si care alearga mult dupa carti...Si vad cum fac sa o intreb zilele astea despre ce spui tu aici, apoi vin si-ti zic...
Filmu` l-am vazut si eu acu` vreo 4 ani - a fost bun...
In fine, sper sa am un raspuns in 2-3 zile, maxim.Nu de altceva, dar sunt disperat dupa fundita asta pe care-ai promis-o tu atat de frumos...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am facut deja comanda pentru carte
http://www.tpu.ro/......t-comanda/
sa speram doar ca va si veni comanda.

Oricum esti foarte dragut ca vrei sa te interesezi pentru asta deci primesti fundita :)

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru anonim_4396):

Când ajunge, şi după ce o citeşti bineînţeles, lasă-mi un pm cu părerea ta despre carte. Şi eu caut să citesc cărţi care stau la baza unor seriale/filme, dar nu vreau să regret că le cumpăr.
Mulţumesc ^-^

| anonim_4396 explică (pentru UnleashedPsycho):

Ok!