| Canache_Mihaela_1979 a întrebat:

Explica scrierea urmatoarelor grupuri de cuvinte : i-a spus, sa-l mane, ce-o fi avand, i-a casunat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a zis, sa-l conduca, ce-o fi avut, eu batut.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Tu vrei sa-ti facem temele de vacanta? Ia si invata. Ca dupa o sa cresti mare si o sa te intrebe lumea pe TPU sa explici cuvintele astea si nu o sa stii.

| Canache_Mihaela_1979 explică (pentru CuriousStuff):

A da da tu ce faci ma ca am vazut ca ai dat 5 intrebari tot din tema de vacanta plus ca prin faptele acestea dovedesti ca esti cretin si in plus daca vrei sa stii sutrec a doua inbecilule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah tu numa sa comentrzi și sa critici ști ca alți de întrebari.
Daca vrei sa ajuți cu un raspuns bun daca nu nu.
Dutw și freaca p... daca nu ai ce face aviz lu Curiostuff!