| anonim_4396 a întrebat:

Hei as vrea pe viitor sa citesc cateva carti ale acestor autori : John Saul, C. S. Lewis, Tom Clancy, Georges Simenon, Giorgio Faletti, James Hadley Chase, Ed McBain, Robert B. Parker, Vlad Musatescu.
Cititorul de cadavre - Antonio Garrido
Tratamentul - Mo Hayder
Targul cu moartea - Josh Bazell
Numele meu este nimeni. Vol. 1 - Juramantul
Intoarcerea, Numele meu este Nimeni, Vol. 2
Moartea vine on-line - Jeffery Deaver

As vrea niste pareri daca ati citit ceva de acestia sau de cartile recomandate happy

2 răspunsuri:
| Locus a răspuns:

Ar trebui sa le citesti toate sunt carti grozave

| Anonim340 a răspuns:

Depinde de genul tău, ce gen iti place la cărți sa citești. Din titlurile ce le-ai scris mai sus se înțelege ca sunt niște cărți frumoase. Eu zic sa încerci, si dacă nu iti plac, incepi alta carte.