| XDDydyXD a întrebat:

Hei deci
Am încercat sa imi fac o gaura de-aia in ureche de 8mm
Adica am luat-o pe mărimi si am desinfectat etc, dar când mi-am băgat spirala de 8mm a usturat groaznic si acum de 2 zile e urechea umflata.
Nu vreau sa merg la doctor si nici nu vreau sa imi dau spirala jos, dar lobul urechii este roșu si foarte umflat. Cum pot sa fac sa imi treacă rapid?

Răspuns Câştigător
| Eva400 a răspuns:

Trebuie sa iti dai spiarala jos. dupa ce o dai se poate sa.ti treaca. daca nu.ti trece trebuie sa te duci si la medic...

3 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Exact asta mă întrebam și eu, ce cauți cu problema asta la categoria „Literatură".

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Ce legatura are intrebarea ta cu literatura?

| XDDydyXD explică:

Idk am selectat pe telefon la "sănătate" si dupa s-a postat pe "literatura"
am încercat sa șterg intrebarea