| stefaniastefi a întrebat:

Hei! Îmi puteți recomanda niște culegeri pentru evaluarea națională de matematica și romana? Și niște culegeri de geografie happy
fundă!

4 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

La matematica si romana îți recomand culegeri de la Paralela 45, iar la geografie un "caiet special" de la editura Art Grup Editorial

| Pt_Alex_2000 a răspuns:

Pentru clasa a VI-a?

| AdrianaEllena a răspuns:

La mate si romana iti recomand paralela 45 sunt foarte bune, au si teorie in ele. Le am si eu.

| AdrianaEllena a răspuns:

La mate si romana paralela 45. Sunt foarte bune, au si teorie in ele. Le am si eu!