| Mary8996 a întrebat:

Hello,TPU! Ce carti gen 50 de umbre ale lui Grey imi puteti recomanda? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Recomand cu caldura: A milion little pieces si My friend Leonard de james Frey, seria ''The claiming'' a Annei Rice, Sange satanic (nu, nu e nimic satanic la acest volum) si nymphette_dark99 de Cristina Nemerovschi.

12 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Ai citit 50 de umbre ale lui gray?

vreau o parere. sa stiu daca merita citita.

| Mary8996 explică (pentru wolder):

Da, am citit toate volumele! La inceput dupa ce am citit primele 200 de pagini din primul volum, timp de o zi am lasat-o balta si nu am mai vrut sa citesc, dar... curiozitatea, lipsa de ocupatie, m-a facut sa ii mai dau triologiei o sansa si ma bucur enorm ca am facut-o! Cartile sunt GE-NI-A-LE! Merita din plin sa le citesti! happy

| Mary8996 explică (pentru wolder):

Daca vrei iti pot da si un site unde le poti citi onlinehappy

| wolder a răspuns (pentru Mary8996):

Lasa-mi siteul. Oho ce fericita sunt, abia astept! happy

| Mary8996 explică (pentru wolder):

Http://clublectura.ro/categoria.php?pg=2&categ=carti-de-dragoste

aici gasesti toate volumele! lectura placuta! siii... chiar daca nu iti plac primele cateva pagini si ti se par total aiurea, sa nu te lasi de ele pentru ca, crede-ma sunt geniale cartile! :)

| wolder a răspuns (pentru Mary8996):

Multumesc de link si de sfat

| wolder a răspuns (pentru Mary8996):

Nu gasesc 50 de umbre ale lui gray

| Mary8996 explică (pentru wolder):

Cum sa nu... E.L James Fifty shades vol.1 Cincizeci de umbre ale lui Grey happy.

| innaNicol a răspuns (pentru wolder):

Clublectura.ro categorii carti romantice pag 2
http://clublectura.ro/categoria.php? pg=2&categ=carti-de-dragoste

| biancaanamariat a răspuns:

Barred t you de Sylvia Day, The claiming of Sleeping Beauty de Anne Rice (este varianta porno a Frumoasa din padurea adormita, e o trilogie) si daca vrei romaneasca este foarte frumoasa (din punct de vedere erotic si dragoste) Suge-o Ramona.

| Ela2013 a răspuns:

Pe Strada Dublin, pe Strada Jamaica, Pe strada Londra, Niciodata impreuna, Impreuna pentru totdeauna, Ticaloul Seducator, Strainul Seducator, Atractia, Relevanta, Implinirea, Infernul lui Gabriel, Extazul lui Gabriel, Expertul Seducator, Te astept, Dulce Supunere, Scoala supunerii, Te doresc...Astea sunt cartile pe care le-am citit eu si ti le recomand

| Ela2013 a răspuns (pentru Ela2013):

Relevatia, Ticalosul Seducator